Povodom Dječjeg tjedna ugostili smo mnoge drage goste te naučili svašta novo i korisno kroz zabavne aktivnosti, te smo tradicionalno crtali kredama ispred zgrade Općine u Mikleušu i u Gradskom parku u Slatini. Zahvaljujemo Beauty salonu „Diva“, Ivi Jukić i Larisi Ljikar, Beauty studiu „Different“ i Dorotei Mežnarić, Salonu za uljepšavanje „Marleo“ i Matei Ivezaj na prekrasno uređenim frizurama i noktima. Zahvaljujemo se Društvu naša djeca Mikleuš na poklonjenoj predstavi „Čudo na smetlištu“ kazališne družine EMMA, knjižnjičarki Osnovne škole E.Kumičića Meliti Schmitz koja je kroz edukativne slikovnice senzibilirala djecu na nove osobe koje će ih dočekati u školi, Načelniku Općine Mikleuš, Robertu Grabaru na ugodnom gostoprimstvu i slatkim zalogajima, profesoru Ivanu Jurišiću na prezentaciji novog instrumenta-tambure, učiteljici 1. razreda Osnovne Škole Mikleuš, Tatjani Sabo na zajedničkom satu tjelesne i zdravstvene kulture u dvorani, knjižničarki Gradske knjižnice i čitaonice Martini Hamaček Matijević na zanimljivoj i edukativnoj radionici na temu “Svemir”.