I ove smo godine sudjelovali u dječjoj maskiranoj povorci u organizaciji Turističke zajednice grada Slatine. Našu skupnu masku nazvali smo “Domino” a uz nas u povorci su sudjelovali još i Dječji vrtić Zeko, Osnovne škole Josipa Kozarca i Eugena Kumičića te Društvo Naša djeca, svi sa svojim maštovitim i kreativnim maskama i kostimima. Nakon što smo prošetali ulicama grada i svojom šarenom pojavom razveselili stanovnike našega grada uputili smo se u Pučko otvoreno učilište gdje je za sve nas prigodni program izveo mali zbor Osnovne glazbene škole Slatina. Potom je Helena Hegediš, direktorica Turističke zajednice, uručila priznanja i nagrade najljepšim maskama svih slatinskih odgojno-obrazovnih ustanova a zatim smo svi uživali u vedroj i raspjevanoj predstavi koju je izvelo dječje kazalište “Šareni svijet” iz Zagreba. Ovom manifestacijom završava vrijeme maskiranja a mi se veselimo sljedećoj godini i nekim budućim maskama i maškarama.