Nastavljamo s projektom “Različiti smo ali nam je osmijeh isti” kojega smo započeli prije 2 godine kada smo u jedan vrtić u Africi poslali majice, školski pribor, crteže i financijska sredstva za kupnju didaktičke opreme. Krajem prošle godine ponovo smo u suradnji s roditeljima održali radionicu izrade božićnih ukrasa čijom smo prodajom prikupili dio sredstava za kupnju didaktike za djecu predškolskog uzrasta u školi pod nazivom “Prashanti International School” u gradu Puri smještenom u državi Odisha na sjeveroistoku Indije. Djeca u ovoj školi uglavnom su bez roditelja ili potječu iz siromašnih obitelji koje ne mogu skrbiti za njih pa im škola osigurava smještaj, odjeću i školovanje. Likovni pribor malim je Indijcima poklonila i Knjižara Bubamara tvrtke Honel Slatina. Crteže koje smo sami nacrtali, majice s logom našeg vrtića, slikovnice i ostali pribor u Indiju je tijekom božićnih blagdana odnijela Svjetlana Dupan, predsjednica Udruge AUM Slatina. Zahvaljujemo joj što je ponovo uspjela povezati djecu s dva različita kontinenta, djecu koja su u mnogome različita ali im je osmijeh isti.