IMG_0459Oproštaj od naših prijatelja koji na jesen kreću u školu ove smo godine upriličili na Jankovcu. Svi polaznici vrtića, njihovi roditelji i odgojiteljice uz natjecateljske igre, šetnje, razgledavanje i druženje opušteno su i veselo proveli dan na ovom biseru papučkog gorja. Djeca su kroz “Malu školu u prirodi” upoznala brojne životinjske vrste koje rijetko imaju priliku vidjeti u njihovom prirodnom staništu. Tako su njihovo veliko zanimanje pobudili kukci, rakovi, patke, ptice, ribe, punoglavci. A veliko veselje i obilje smijeha izazvala su natjecanja u različitim sportskim disciplinama tijekom kojih je do izražaja došao pravi Olimpijski duh velikih i malih natjecatelja. Najvažnije je naime bilo sudjelovati, a pobjednicima su se osjećali svi. Cilj ovoga izleta je povezivanje vrtića i obitelji te pružanje mogućnosti roditeljima da sudjeluju u svim vidovima programa našeg vrtića.