Dječji vrtić Suncokret ugostio je Kazalište Smješko iz Zagreba koje je djeci izvelo predstavu „Znakovi za najmanje“. Cilj ove edukativne predstave je kroz igru i zanimljive situacije istaknuti važnost pravilnog ponašanja djece u prometu. U ovoj veseloj ali i poučnoj predstavi glavni lik je semafor (glumica Mirta Zečević) koji djecu na raskrižju upoznaje sa svojim prijateljima prometnim znakovima. Kroz priču i pjesmu te dramske i lutkarske elemente djeca su ponovila svoja znanja o prometnoj kulturi te naučila i nešto novo. Kazalište Smješko u suradnji s MUP-om Republike Hrvatske surađuje na ovom projektu već dugi niz godina, predstave su za djecu besplatne a izvode se kao zajednička edukativno-preventivna aktivnost s ciljem zaštite djece u prometu.