Na temelju članka 7a Pravilnika o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga Dječjeg vrtića „Suncokret“, Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Suncokret“ na 44. sjednici održanoj 28.04.2016. godine objavljuje

JAVNU OBJAVU UPISA DJECE U REDOVNI PROGRAM

DJEČJEG VRTIĆA „SUNCOKRET“

ZA PEDAGOŠKU 2016./17. GODINU

Zahtjevi za upis djece u redovni cjelodnevni i poludnevni program primat će se od 02. svibnja do zaključno 31. svibnja 2016. godine u prostorijama Dječjeg vrtića svakog radnog dana u vremenu od 11.00 do 14.00 sati.

Zahtjev za upis djece podnose korisnici usluga koji imaju prebivalište na području Grada Slatine za djecu od navršene 3. godine života osim pod uvjetima navedenim u Pravilniku o upisu djece, mjerilima upisa i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga Dječjeg vrtića „Suncokret“.

Zahtjev za upis u vrtić ispunjava se na obrascima objavljenima na web stranici vrtića (www.vrtic-suncokret.hr) ili obrascima dobivenim u vrtiću.

Uz obrasce roditelji prilažu i sljedeću dokumentaciju:

• Potvrdu o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta prije upisa u vrtić;
  • Potvrdu o mjestu prebivališta;
  • Rodni list (kopija).

Na upis je potrebno dovesti dijete koje se upisuje u vrtić.

Odluka o upisu bit će objavljena na oglasnoj ploči vrtića 01.06.2016. godine.

Zahtjev sa dokumentacijom predaje se osobno ravnateljici vrtića.

Potvrdu o obavljenom liječničkom pregledu roditelji/staratelji su obvezni predati ravnateljici u vrtiću prvoga dana pohađanja vrtića.

Sve obavijesti u vezi upisa mogu se dobiti na telefon 401-414 svakog radnog dana od 11.00 do 14.00 sati.

KLASA: 601-02/16-05/07

URBROJ: 2189-75-05-16-07