IMG_1766Započela je završna faza realizacije projekta “Zeleni vrtovi za zelenije vrtiće” u kojoj ćemo u sve vrtiće Virovitičko-podravske županije postaviti eko-vrtove. Prvi vrtić koji je dobio svoj novi eko-vrt bio je vrtić u Suhopolju, drugi u Virovitici a treći u Orahovici. Djeca su posadila papriku, rajčice, krastavce, luk, lubenice, kupus i jagode a sve povrtlarske radove obavili su samostalno i s velikim veseljem. U jednom smo vrtiću posadili ukrasno drvo, u drugom jabuku a u trećem čempres. Oni će djeci biti trajna uspomena na suradnju s našim vrtićem i projekt koji je sponzorirala INA-Industrija nafte, d.d. Još nas očekuje posjet Voćinu, Pitomači i slatinskom Dječjem vrtiću “Zeko” a završnica projekta održat će se za tjedan dana u našem vrtiću.