Obavještavamo sve roditelje djece u redovnom programu vrtića da će se roditeljski sastanak održati u srijedu, 28.01.2015. godine u 18.30 sati u prostorijama Dječjeg vrtića „Suncokret“.

Dnevni red:

1. Priprema djece za školu (samo za roditelje djece koja na jesen kreću u školu)
2. Analiza odgojno-obrazovnog rada od rujna 2014. do veljače 2015.g.
3. Aktivnosti u vrtiću do kraja pedagoške godine
4. Izmjene mjerila za sudjelovanje korisnika usluga u cijeni redovnog programa DV „Suncokret“
5. Različito
6. Radionica – izrada maski

Napomena: roditelje djece u godini pred polazak u školu molimo da dođu pola sata ranije, u 18.00 sati, kako bismo porazgovarali o spremnosti djece za polazak u školu.

Sve roditelje obavještavamo da će i ove godine djeca iz našeg vrtića sudjelovati u gradskoj pokladnoj povorci koja će se održati u utorak 17. veljače, stoga Vas molimo da na roditeljski sastanak za izradu maske „Satovi“ ponesete sljedeće:
– 2 stranice čvrste kartonske kutije veličine min. 40×50 cm
– veće škare
– uhu ljepilo
– jedan veliki hamer papir u boji (po vašem izboru)
– klamericu
– crnu samoljepljivu foliju veličine min. 20×50 cm.

Zahvaljujemo na suradnji i molimo roditelje da se odazovu u što većem broju.