S glazbenom točkom “Duga” nastupili smo u Zavičajnom muzeju na svečanom otvorenju izložbe dječjih likovnih i literarnih radova na temu “Volontiram, srce diram” u organizaciji Društva Naša djeca. Ponosni smo što je na ovom natječaju čak 5 naših likovnih radova proglašeno najuspješnijima: u kategoriji samostalnih likovnih radova djece predškolske dobi Nikola Ostojić iz Slatine osvojio je 1. mjesto, Tonka Hrgović iz Slatine 2. mjesto a Maja Funtek iz Mikleuša 3. mjesto. U kategoriji skupnih radova djece predškolske dobi rad Ene Nerovčić, Melani Pranjić, Lane Lukić i Vanese Dubaić iz Mikleuša osvojio je 1. mjesto a rad Inne Kozjak, Sare Ciglar i Maje Blažević iz Slatine osvojio je 3. mjesto. Čestitamo svim dobitnicima nagrada i priznanja, kao i njihovim mentorima Kristini Cerovski, Marku Boliću i Ivani Škulj! Obilježili smo i prvi dan ljeta sladeći se i osvježavajući sladoledom. Tako smo pozdravili dolazak novog godišnjeg doba i najavili
najbolji način kako se nositi s visokim ljetnim temperaturama – sladoledom od čokolade, vanilije ili nekim drugim okusom po želji.