U sklopu projekta “Što naši roditelji rade kada rade?” u vrtiću su nas posjetile patronažne sestre Neda Dušak i Katarina Puškarić. Ispričale su nam kako izgleda njihov posao te nam pokazale pribor u svojoj medicinskoj torbi. Pokazali su nam i nekoliko jednostavnih načina pružanja prve pomoći koje smo mogli isprobati i sami. Posjetio nas je i instruktor vožnje Goran Panić koji polaznike auto-škole poučava svim vozačkim vještinama, ponašanju u prometu, sigurnosti na cesti te ih priprema za vozački ispit. Imali smo prilike vidjeti i kako izgleda jedan automobile iz auto-škole te sva oprema koju instruktori vožnje koriste u svom poslu. Zahvaljujemo se svim roditeljima i ostalim dragim prijateljima koji su nam približili svoja zanimanjima i upoznali nas s njihovim brojnim zanimljivostima.