Akcijom “Mali sajam zdravlja” u vrtiću u Slatini te sportskom radionicom u vrtiću u Mikleušu obilježili smo Međunarodni dan sporta. “Mali sajam zdravlja” inicirala je koordinatorica akcije Marija Podboj u suradnji s Tomislavom Medvedović i članovima Atletskog kluba Slatina te smo imali priliku sudjelovati u brojnim aktivnostima usmjerenim na poboljšanje svoga zdravlja.

Jako su nam se svidjeli zanimljivih motorički poligoni koje smo bez poteškoća i s velikim veseljem savladavali. U Mikleuš nam je u goste došla prof. Svjetlana Dupan, certificirana trenerica joge iz Udruge “Aum” Slatina, s kojom smo na vrlo zabavan način izvodili vježbe istezanja i opuštanja. Uživali smo u svim ovim aktivnostima i jedva čekamo novo druženje s našim gošćama Marijom,  Tomislavom i Svjetlanom, kojima se zahvaljujemo na suradnji i druženju!