Organizirali smo humanitarnu akciju za pomoć stradalima u razornom potresu u Turskoj i Siriji. U suradnji s članicama Društva Naša djeca Mikleuš ispekli smo kolače koje smo prodavali na Dječjem maskenbalu u Mikleušu, a sredstva ćemo prikupljati i u matičnom objektu u Slatini. Sva sredstva uplatit ćemo na žiro račun Hrvatskog Crvenog križa namijenjenom za pomoć  unesrećenom stanovništvu Turske i Sirije. Napisali smo i pismo podrške Turskoj koje ćemo poslati turskoj nevladinoj organizaciji Ahbap, a predat ćemo ga i tvrtki “Ersa Construction” u Slatini, čiji radnici dolaze iz Turske i rade na izgradnji kanalizacijske i vodovodne mreže u sklopu slatinske aglomeracije. Zahvaljujemo Društvu Naša djeca Mikleuš koje je podržalo našu humanitarnu akciju te našoj kuharici Katarini kao i svim roditeljima i odgojiteljima koji su svojim sudjelovanjem omogućili njezinu provedbu.