plodoviUz obilježavanje Međunarodnog dana djeteta i Dječjeg tjedna od 06. do 10. listopada 2014. godine Dječji vrtić „Suncokret“ provodit će niz radionica i igraonica za djecu predškolskog uzrasta. Djeca će na taj način razvijati svoje stvaralačke i kreativne sposobnosti, socijalne i komunikacijske vještine, stjecati nova znanja ali prije svega radovati se tome što su djeca.

• U ponedjeljak 06.10. u 9.30 sati Dječji vrtić „Suncokret“ ugostit će članove Dječjih foruma Društva Naša djeca i njihove voditeljice
  • U utorak 07.10. u 16 sati u vrtiću će se održati ples za djecu
  • u četvrtak 09.10. u 10.30 sati vrtić se pretvara u salon uljepšavanja sa gostima iz Frizerskog salona F1-Fashion
  • a u petak 10.10. u 9.30 sati održat će se likovna radionica sa slatinskim umjetnikom Darkom Venusom Muppetom.