Različitim aktivnostima i ove smo godine obilježili Dječji tjedan. Posjetili smo Općinu Mikleuš gdje smo se susreli s načelnikom Robertom Grabarom, a u vrtić su nam došli i brojni gosti. Predsjednica Udruge AUM Svjetlana Dupan održala nam je radionicu „Igrajmo se zvukom“, imali smo priliku upoznati „Ironmana“ Zlatka Šantića, ugostili smo Društvo Naša djeca Mikleuš i Dječji forum Društva Naša djeca Slatina. S roditeljima smo izrađivali voćne napitke, vrtić smo pretvorili u salon uljepšavanja, posjetili su nas učenici Glazbene škole Milka Kelemena koji su nam priredili pravi mali koncert, za naše prijatelje napravili smo Knjigu lijepih želja, osladili smo se muffinima, svojim crtežima s kredama uljepšali smo gradski park u Slatini i prostor ispred Općine Mikleuš, a upriličili smo i pravi Disco party. Najsrdačnije se zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u obilježavanju Dječjeg tjedna i time nas beskrajno usrećili i razveselili!