Dane kruha – dane zahvalnosti za plodove zemlje obilježili smo različitim prigodnim aktivnostima – izrađivali smo pekarske proizvode od tijesta, u crkvi Sv. Josipa u Slatini prisustvovali smo blagoslovu kruha, a u Mikleušu nas je posjetio župnik Mario Matijević.

Napravili smo slikovnicu o pekarima, glumili u igrokazu, naučili nekoliko prigodnih pjesmica i recitacija, istraživali smo, uspoređivali, mjerili i vagali različite vrste brašna i kruha, od kolaž papira izrađivali smo pizze, a posjetila nas je i gđa Sandra Ljekaj iz pekare “Mik-pek” koja nam je donijela različite pekarske proizvode. U suradnji s roditeljima sudjelovali smo na sajmu “Jesen i dani kruha u Slatini”, gdje smo prodajom kolača prikupili sredstva za odlazak na kazališnu predstavu u sklopu ovogodišnje Slatinske male scene. Najljepše se zahvaljujemo roditeljima na podršci u svim našim aktivnostima!