Blagdan Svetog Nikole jedan je od najradosnijih dana u našem vrtiću. Dobrisvetac i ove nas je godine posjetio i darivao, a osim didaktičkih igračaka ugodno nas je iznenadio Zdravoljupcima koje je poklonio svakome od nas. U goste nam je došao i jedan anđeo iz DND Mikleuš koji nam je oslikao lica za priredbu u OŠ Mikleuš. U vrtić u Slatini stigao nam je gradonačelik Denis Ostrošić koji nam je poklonio slikovnice a zajedno s njim zaplesali smo uz novi spot Saše Lozara snimljen prije nekoliko dana u Slatini. Zahvaljujemo se organizaciji “Hrvati u Irskoj” i Vedranu i Ivani Šoltić te obitelji Mudri, kao i Konzumu d.d. koji su nam donirali Zdravoljupce za svu djecu u vrtiću. Veliko hvala i Gradu Slatini, Općini Mikleuš, Društvu Naša djeca Mikleuš, Sanji Pejić, Branku Cerovskom i vlč. Draganu Hrgiću koji su nam pomogli da ovako radosno obilježimo blagdan Svetog Nikole i da nam cijeloga dana osmijeh ne silazi s lica.