IMG_1075Predstavom Djevojčica i stablo” u izvedbi Umjetničke organizacije “Artmobil” iz Zagreba započeli smo s realizacijom projekta “Zeleni vrtovi za zelenije vrtiće”. Predstavu je u četvrtak 26.11. u Pučkom otvorenom učilištu u Slatini pogledalo 300-njak mališana iz Dječjeg vrtića Palčić iz Orahovice, Jelenko iz Voćina, Suhopolje iz Suhopolja, te Zeko i Suncokret iz Slatine. Sponzor projekta je INA – industrija nafte, d.d. a cilj mu je širenje svijesti kod najmlađih o važnosti zaštite okoliša i prirode. Istoga dana u 13.30 sati predstavu su u Dječjem vrtiću Zeko pogledali i polaznici programa Predškole a u petak 27.11. predstava je prikazana i u Pitomači za djecu iz Dječjeg vrtića Potočnica.