U vrtiću smo obilježili nekoliko značajnih datuma: Međunarodni dan plesa, Svjetski dan Sunca, blagdan sv. Florijana – zaštitnika vatrogasaca a za Majčin dan mamama smo izradili čestitke i poklone. Profesorica Svjetlana Dupan održala nam je zanimljivu glazbeno-opuštajuću radionicu sa zvučnim zdjelama uz koje smo istraživali duljinu i jačinu zvuka te osjet vibracija. Posjetili smo i 1. razred Osnovne škole Mikleuš te tamo pozdravili naše prošlogodišnje prijatelje iz vrtića. Zahvaljujemo se Dobrovoljnim vatrogasnim društvima Slatina i Četekovac, profesorici Dupan i Osnovnoj školi Mikleuš koji su nam pomogli da provedemo ove aktivnosti a najveća zahvala našim dragim mamama koje nas vole, paze i maze i kojima od srca želimo sretan Majčin dan!