Zahvaljujemo se svima kojima je suradnja sa Dječjim vrtićem „Suncokret“ više od poslovne suradnje:

• Gradu Slatina
  • Frizerskom salonu „F1-Fashion“, Slatina
  • Denisu Ostrošiću
  • Darku Venusu - Muppetu
  • te svim roditeljima na pomoći i suradnji
  • Posebno se zahvaljujemo Caffe baru Il Padrino, Turističkoj zajednici grada Slatine, Offertissimi i Magic Gym-u Slatina na organizaciji humanitarne večeri za dječje vrtiće koja je održana 8. veljače 2014.
  • Zahvaljujemo tvrtki „Honel“ i g. Zoranu Horiću iz Slatine koji nas već sedmu godinu za redom prate u našoj eko-akciji „Darujemo cvijet za ljepši cvijet“ povodom Dana planeta Zemlje
  • Zahvaljujemo Robnom centru KTC na donaciji didaktičkih igračaka i opreme povodom 11. godišnjice otvaranja Centra u Slatini.
  • Veliko hvala tvrtki „Honel“ Slatina koja je prigodnim poklon-paketima razveselila djecu povodom uskrsnih blagdana
  • Zahvaljujemo se Pučkom otvorenom učilištu koje nam je za Uskrs poklonilo ulaznice za kino predstavu.
  • Zahvaljujemo se svim roditeljima koji su se donošenjem cvjetnih sadnica u vrtić uključili u eko-akciju „Darujemo cvijet za ljepši svijet“ povodom Dana planeta Zemlje 2015.
  • Najljepša hvala Pučkom otvorenom učilištu koje nam je poklonilo projekciju animiranog filma „Sedmi patuljak“ 15.06.2015. g.
  • Zahvaljujemo roditeljima Leona Blaževića i Petra šimuna Metelka na poklonjenim jabukama kojima ćemo se sladiti u vrtiću.
  • Veliko hvala  j.d.o.o. „Fungus“ i gđi Nikšić na darovanom humusu i podršci u realizaciji našeg projekta „Zeleni vrtovi za zelenije vrtiće“
  • Zahvaljujemo svim roditeljima na sudjelovanju u manifestaciji „Jesen i Dani kruha u Slatini“ i izradi kolača za prodajnu izložbu. Prikupljena sredstva utrošit ćemo za odlazak na kazališnu predstavu „Vrijeme je za bajku“ 20.10.2016.
  • Općini Mikleuš, Općini Nova Bukovica, Općini Čađavica i Općini Sopje zahvaljujemo na suradnji i ukazanom povjerenju
  • Hvala tvrtki Agroduhan d.o.o. iz Slatine koja podržava rad likovne radionice u vrtiću svojim donacijama za božićne čestitke
  • Najljepše se zahvaljujemo svima koji su nam pomogli da obilježimo i proslavimo 10. godišnjicu rada našeg vrtića: tvrtkama “Honel Slatina”, “Grepo d.o.o. Slatina”, Ljekarni Andreje Mikulčić, Autoklubu Slatina, OTP banci, UNIQA osiguranju d.d., Agenciji Paun Slatina, Frizerskom salonu “F1-fashion”, KTC-u Slatina, Grafiti Becker Virovitica, MK Speed Slatina, Društvu Naša djeca Slatina, Restoranu Stari podrum i Glazbenoj školi Milka Kelemena Slatina.
  • Zahvaljujemo obitelji Mudri, organizaciji „Hrvati u Irskoj“, Vedranu i Ivani Šoltić i „Konzumu d.o.o“ na Zdravoljupcima koje su poklonili polaznicima vrtića za blagdan Sv. Nikole
  • Knjižari „Bubamara“ i tvrtki „Honel“ Slatina zahvaljujemo za sudjelovanje u humanitarnoj akciji i poklonjenom likovnom priboru djeci iz “Prashanti International School” u Indiji
  • Hvala obitelji Hrala iz Slatine na donaciji meda kojim se sladimo u vrtiću
  • Hvala obitelji Hrženjak iz Mikleuša na poklonjenom božićnom drvcu