100_2349Tradicionalni Proljetni glazbeni koncert za djecu Dječjeg vrtića “Suncokret” i ove su godine pripremili polaznici Osnovne glazbene škole Slatina. Djeca su tako imala priliku poslušati izvedbe na različitim instrumentima kao što su gitara, klavir, tambura, klarinet, violina i harmonika a odlični izvođači, od kojih su neki bivši polaznici vrtića, razveselili su sve prisutne svojim glazbenim umijećem.

Zauzvrat su dobili Zahvalnice i jednu pjesmu otpjevanu uz pratnju zvečki i udaraljki.

Ovim koncertom nastavlja se dobra suradnja između Dječjeg vrtića “Suncokret” i Osnovne glazbene škole Slatina a to je ujedno i prilika da se polaznici vrtića uvedu u svijet glazbe i veselja kojega svoj zainteresiranoj djeci u Slatini pruža obrazovanje u ovoj glazbenoj odgojno-obrazovnoj ustanovi.