Sklopom brojnih raznolikih aktivnosti obilježili smo 10. godišnjicu rada našeg vrtića. U četvrtak 2.11. Nikolina iz Umjetničke organizacije “Artmobil” iz Zagreba učila nas je žonglirati i pravila nam je figure od balona. Predstavili smo knjižicu “Mala djeca – velike mudrosti”, pogledali mađioničarski program koji su pripremili naši predškolci te uživali u lutkarskoj predstavi “Djed i repa” u izvedbi naših vrijednih i talentiranih roditelja. U petak 3.11. u goste su nam došle djelatnice frizerskog salona F1-fashion te nam uredile frizure. Na svečanom programu u poslijepodnevnim nsatima otpjevali smo našu himnu i odrecitirali stihove Mirka Jirsaka “Suncokret” a bivši polaznici našeg vrtića, sada učenici Osnovne glazbene škole Slatina, svojim su skladbama uljepšali središnju svečanost. Pogledali smo i film “Naših prvih 10 godina”, sudjelovali u modnoj reviji u svojim kreacijama od recikliranih materijala te se na kraju zabavili plesom uz druženje s brojnim gostima. Posljednjeg dana obilježavanja godišnjice, u subotu 4.11., u vrtiću su se okupili polaznici vrtića od 2007. godine do danas te smo našu 10. godišnjicu zaključili zajedničkim fotografiranjem.

Zahvaljujemo se svim gostima koji su svojim dolaskom uveličali naš program te pokroviteljima na pomoći u njegovoj realizaciji.