zoo_aktualnosti_mPosjetili smo ZOO vrt u Osijeku gdje smo uživali u razgledavanju životinja. Nekima je to bio prvi posjet zoološkom vrtu pa je  oduševljenje viđenim bilo neizmjerno. Bili smo i u Đakovu gdje nas je u „Vili Magic“ dočekao poznati slavonski mađioničar Josip Ciganović.

Uz puno smijeha i zabave djeca su sudjelovala u njegovom programu posebno osmišljenom za predškolski uzrast. Ovim izletom označili smo kraj pedagoške godine i oprostili se od naših predškolaca koji na jesen kreću u školu.

zoo_aktualnosti_1

„Ovo je bilo najbolje putovanje na svijetu!“ – rekla su djeca po povratku u Slatinu gdje su odmah po izlasku iz autobusa prepuni dojmova sve viđeno i doživljeno započeli prepričavati svojim roditeljima.

zoo_aktualnosti_2