malaEkipa Hrvatske radiotelevizije posjetila nas je danas u sklopu projekta “Najljepši školski vrt 2016. godine”. Ovaj je projekt nastao na temelju Obrazovnog programa Hrvatskoga radija i emisije “Slušaj kako zemlja diše” a podupiru ga Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa, Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost i mnogobrojni darovatelji koji školama i dječjim vrtićima osiguravaju vrijedne nagrade.

Izuzetno smo ponosni što je prosudbeno povjerenstvo na čelu s urednicom emisije “Slušaj kako zemlja diše” Lidijom Komes odabralo naš vrt kao jedan od vrtova u užem izboru za najljepši školski vrt 2016. godine. Danas su ga i osobno posjetili i ocijenili a nakon obilaska svih vrtova odlučit će o prvonagrađenima. Na završnoj svečanosti koja će se na jesen održati u studiju Hrvatske radiotelevizije dodjelit će se nagrade i priznanja najljepšim školskim vrtovima u Republici Hrvatskoj.