Mjesec studeni bio je prepun različitih aktivnosti: u Slatini i Mikleušu održali smo radionice s roditeljima na kojima smo izrađivali božićne ukrase i aranžmane; Sanela Tot iz DND Slatina u oba je vrtića održala zanimljivu radionicu – Bajkaonicu; u Mikleušu smo sudjelovali u vježbi evakuacije, spašavanja i požarne intervencije a u Slatini nas je g. Daraboš obradovao poklonom – drvenom kućicom za ptice koju je sam izradio. Djecu u Mikleušu posjetio je djelatnik Policijske postaje Slatina Kristijan Dlab a započeli smo i s pripremom božićne predstave koju će 15. prosinca za svu djecu izvesti odgojitelji u suradnji s roditeljima. Najljepše se zahvaljujemo svima koji su nam pomogli da uživamo u ovim raznolikim aktivnostima!